Dziewczyny z Republiki Czeskiej

Iwonka urodziła się w Ostrawie. Aktualnie pracuje w sklepie mięsnym i kontynuuje naukę w szkole wieczorowej. Uwielbia sex z własnym wibratorem. Nawet w pracy wymyka się na zaplecze, żeby pobawić się sama ze sobą. Przed zwykłym bzykankiem lubi się sama rozpalać. Twierdzi, że nikt nie umie robić tego, jak ona sama. Jestem prawdziwą czeską laseczką! – dodaje.

Jadwisia pochodzi z Pragi. Obecnie mieszka w polskiej stolicy i pracuje w jednym z warszawskich hoteli. „Kiedy najdzie mnie chęć, umilam życie przystojnym gościom. Kiedyś spotkałam takiego co miał dużego penisa, wtedy wydawało mi się, że to największy penis świata, ledwo go zmieściłam w moich ustach” wyznaje ze śmiechem i nie ukrywa dumy. Gdy jednak interesujących gości brak, zabawia się na własną rękę zamykając w jednym z pokoi.

20 letnia pracownica jednego z biur turystycznych lubi ciekawych ludzi, egzotyczne miejsca i nowe wyzwania. Organizuje wycieczki do Czech dla turystów z całej Europy. Czechy są takie piękne, wiele miejsc do zobaczenia i najpiękniejsze dziewczyny na świecie. Z tego ostatniego powodu właśnie zgodziła się na sesję zdjęciową dla znanego polskiego serwisu z amatorskim porno. „To na pewno będzie niezapomniana przygoda!” powiedziała ochoczo biorąc się do rzeczy.

Możliwość komentowania jest wyłączona.